İADE  VE DEĞİŞİM HAKKINDA

 1. Amacımız sizi en iyi şekilde memnun etmek. İşte bu nedenle satış öncesi olduğu kadar, satış sonrasında da sizlerin yanındayız.Ürün tarafınıza teslim edildikten sonra 14 iş günü içerisinde ürünü iade etme hakkına sahipsiniz.

 2. Ürün iadesinde varsa ürün kutusunun üzerinde bulunan Koruma/Emniyet şeridinin çıkarılmamış ve ürün kesinlikle kullanılmamış olmalıdır ve üzerinde leke, yırtık, kırık vs. hasar olmamalıdır.

 3. Carmen'in sizler için özel tasarlamış olduğu paketlerin yanında gelen faturayla birlikte iade işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

 4. İade işlemlerinde Kargo ÜCRETSİZDİR.

 5. İade işlemi için MNG Kargo'ya ____________ müşteri numaramızı belirtip ürünü ücretsiz kargo ile tarafımıza gönderebilirsiniz.

 6. Satın almış olduğunuz ürünleri size gönderilen Kargo Firmasıyla iade etmeniz gerekmektedir.

 7. Faturası tarafımıza ulaşmayan ürünlerin iadesi yasal prosedürler sebebiyle kabul edilmeyecektir.

 8. Yukarıdaki ürünler için tanımlanan şartlara uygun olmayan ürünler değişim ve iade yapılamamaktadır.

 9. İade talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir maksimum 14  iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır.

 10. Eğer iade ile ilgili tutarınız ilgili banka tarafından 14 iş günü geçmiş ve halen hesabınıza yatırılmamış ise [email protected] adresine göndereceğiniz bir e-posta ile bizi bilgilendirmenizi rica ederiz.

 11. Bu gibi durumlarda Bankanızın kredi kartı servisi ile irtibata geçmeniz gerekebilir.

 12. Kredi kartı taksitli satışlarda yapılan iadeler banka tarafından kredi kartına yapılan taksit sayısınca her ay artı bakiye olarak hesabınıza yansıtılacaktır.

 13. Hem Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili mevzuat hem de Carmen Tekstil San.Ltd.Şti.olarak: Müşteri Memnuniyeti Sistemi'ne göre herhangi bir sebep göstermeksizin siparişiniz kargo firmasına aktarılmadan önce vazgeçebilirsiniz.

 14. Siparişinizi iptal etmek için [email protected] adresine sipariş numaranızı ve iptal isteğinizi belirten bir mail yollamanız yeterlidir ya da 05423321996 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

 15. 05423321996 iletişim numaramızdan bize ulaşıp İptal ve İade için gerekli işlemleri Çağrı Merkezimizle görüşerek halledebilirsiniz.

DEĞİŞİM HAKKINDA

 1. Sitemizden verdiğiniz tüm siparişleri koşulsuz şartsız değiştirebilirsiniz. Faturasız Değişim Kabul Edilmez!

 2. İade edeceğiniz ürün veya ürünler orjinal ambalajında, kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten  itibaren 14 gün içerisinde (Sipariş verdiğiniz tarihten değil kargo teslim tarihinizden itibaren sonraki 14 gün içinde değişim hakkına sahipsiniz.) seçtiğiniz diğer ürün veya ürünlerde değiştirebilirsiniz. 

 3. Değişim yapılacak ürünleri anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile ____________ müşteri numaramızla bize göndermelisiniz. 

 4. Kargonuz elimize ulaştığında değişim yapabilmemiz için fatura üzerine değişim olacak bedeni yazıyor olmanız gerekmektedir.

 5. Kargonuz bize ulaştığında siparişinizi kontrol edip sürün değişimini gerçekleştirip yeniden size gönderilmek üzere kargoya aktarılacaktır.

 6. Bu aşamada oluşacak kargo ücreti Rona Aksesuar'a aittir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR